Org. Yaşar Güler: Çukurca’da ölüm kalım savaşı veriliyor

org-yasar-guler-cukurcada-olum-kalim-savasi-veriliyor

Jandarma Genel Komutanı “Çukurca’da çok önemli sonuçlar aldık, ölüm kalım savaşı veriliyor” dedi.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, terörle mücadelede Çukurca’da önemli sonuçlar alındığını belirterek, “Teröristlerin yuvalandıkları 12 noktaya tek tek girilecek” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım’ın Vilayetler Evi’ndeki valilerle yaptığı toplantıya katılan ve gazetecilerin sorularına cevap veren Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Çukurca’daki operasyonlarda önemli sonuçlar alındığını söyleyerek, “Bir ölüm kalım savaşı veriliyor” ifadesini kullandı.

Teröristlerin Kale Tepe’den tamamen sökülüp atıldığının altını çizen Güler, “Teröristlerin yuvalandıkları 12 noktaya tek tek belli bir takvim içinde tek tek girilecek” dedi.

Güler, koruculara uzman jandarma statüsü verilmesi yönünde bir çalışma olmadığının da altını çizdi.

Şehit haberlerinin kendilerini çok üzdüğünü de kaydeden Güler, “Bir tanesinin tırnağını 500 teröriste değişmeyiz” diye konuştu.

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

Jandarma Subay Alımı 2019

Jandarma Subay Alımı 2019 08.04.2019 tarihinde eklendi - kişi izledi

test 3

test 3 12.08.2015 tarihinde eklendi - kişi izledi

Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.