Konut, Vardiya Yatakhanesi ve Kabul Toplanma Merkezi İnşaatları

KONUT, VARDİYA YATAKHANESİ VE KABUL TOPLANMA MERKEZİ İNŞAATLARI

  1. Türkiye Cumhuriyeti’nin iç ve dış düşmanlara karşı güvenliğini sağlamak maksadıyla kara, deniz ve havada 24 saat esasına göre görev yapan, sınırlarımızı koruyan ve huzurlu bir hayat sürmemizi sağlayan Türk Silahlı Kuvvetlerinin değerli personeli ile vatanî görevlerini yapmak maksadıyla ailelerinden ve sevdiklerinden ayrılan erbaş/erlerin görevlerini güvenli ve nezih bir ortamda yapabilmeleri, görev sonrasında sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri maksadıyla vardiya yatakhanesi, Kabul Toplanma Merkezi ve konut vb. tesislere ihtiyaç duyulmaktadır.
  2. Bu kapsamda; Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı ile yapılan 21 Aralık 2006 tarihli Protokol, söz konusu Protokole istinaden yapılan 26 Haziran 2012 tarihli ilave Protokol kapsamında, 2011-2015 yılları arasında 5.895 adet konut, 1.156 adet vardiya yatakhanesi ve üç adet Kabul Toplanma Merkezi inşaatı teslim alınmıştır.

 

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

TSK 2021 YILI DIŞ KAYNAKTAN MUVAZZAF SUBAY ADAYI TEMİNİ

TSK 2021 YILI DIŞ KAYNAKTAN MUVAZZAF SUBAY ADAYI TEMİNİ 08.11.2021 tarihinde eklendi - kişi izledi

Faili Meçhul: Aselsan Mühendislerinin Şüpheli Ölümleri

Faili Meçhul: Aselsan Mühendislerinin Şüpheli Ölümleri 06.01.2021 tarihinde eklendi - kişi izledi

Mehmetçik Tüm Koşullarda Görev Başında!

Mehmetçik Tüm Koşullarda Görev Başında! 21.12.2020 tarihinde eklendi - kişi izledi

Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.