Nurol Makina Tanıtım Filmi

NUROL MAKİNA VE SANAYİ A.Ş.’de tasarım ve üretim, ileri düzey mühendislik yazılımları yardımı ile yapılmaktadır. Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD), Bilgisayar Destekli Üretim (CAM), İşletme Kaynak Planlaması (ERP) sistemleri ve ileri teknolojilere sahip makina ve test altyapısı ile sektöre yüksek kalitede ürünler sunmaktadır.

Günümüzde, savunma sanayindeki 20 yılı aşkın tecrübesi ve yüksek kabiliyetleri ile NUROL MAKİNA VE SANAYİ A.Ş.; EJDER 4×4 ve 6×6 Tekerlekli Zırhlı Araç ailesi, Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA), Zırhlı Vagon, Zırhlı Para Taşıma Aracı gibi özgün sistem tasarımları yapmakta ve özel amaçlı araç çözümleri sunmaktadır. NUROL MAKİNA VE SANAYİ A.Ş., müşteri isteklerine göre özel veya NATO, ACE, ISO standartlarına uygun zırhlı ve zırhsız şelter tasarım ve üretimi de yapmaktadır.

Ayrıca zırhlı araçlar için silah kulesi, civatalanabilir ilave zırh çelikleri, komuta ve nişancı kupolaları, KBRN (Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik ve Nükleer) sistem çözümleri de NUROL MAKİNA VE SANAYİ A.Ş. faaliyetleri içinde yer almaktadır.

NUROL MAKİNA VE SANAYİ A.Ş., tasarım ve üretimini yaptığı ürünlerin uluslararası kalite ve askeri standartlara uygun olarak kalifikasyonuna da önem vermektedir. Mevcut ürünlerin geliştirilmesi ve kalitesinin arttırılması faaliyetlerinin yanında, ürünlerde yerlilik oranının en üst düzeye çıkarılması amacıyla da sürekli çalışmalar yapılmaktadır. Ayrıca, ürünün tasarımı safhasında başlayan ve ömür devri boyunca devam eden lojistik destek konsepti de NUROL MAKİNA VE SANAYİ A.Ş. tarafından önem verilen hususlardan birisidir. Kullanıcıdan gelen geri bildirimlere gösterilen hassas yaklaşım ve sistemlerin ömür devri boyunca sağlanan bakım & onarım hizmetleri, NUROL MAKİNA VE SANAYİ A.Ş. ile kullanıcı arasındaki bağı sağlamlaştırarak kullanıcı memnuniyetini sağlanması konusunda önemli yer tutmaktadır.

NUROL MAKİNA VE SANAYİ A.Ş., mevcut ve yeni ürünleri ile savunma ve anayurt güvenliği alanlarında, başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü ihtiyaçlarının karşılanması olmak üzere yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerini arttırarak devam ettirmektedir.

askeradmin

Işıkları Kapat

Hata Bildir

Nurol Makina Tanıtım Filmi

Nurol Makina Tanıtım Filmi

Anasayfa » Savunma Sanayii » Nurol Makina Tanıtım Filmi

07.02.2017 tarihinde eklendi kişi izledi 

Yorumlar

Yorumlar

BENZER VİDEOLAR

100. YILINDA SAVUNMA SANAYİİ

100. YILINDA SAVUNMA SANAYİİ 29.10.2023 tarihinde eklendi - kişi izledi

Kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.